Meble kuchenne

  • Home
  • /
  • Meble kuchenne

Głównym artykułem produkowanym przez naszą firmę są meble do kuchni. Przez wiele lat naszej działalności udało nam się stworzyć tysiące wspaniałych kuchni na wymiar. Meble do kuchni wykonamy w każdym pomieszczeniu. Nasze ogromne doświadczenie w produkcji i montażu mebli kuchennych powoduje, że jesteśmy w stanie przezwyciężyć każdy napotkany problem i zagospodarować każde pomieszczenie. Najważniejszym z naszych celów jest ostateczne zadowolenie klienta.

Czy stworzenie mebli na wymiar jest trudne? Tak, jest to proces bardzo wymagający, w którym trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Ostatecznym celem ma być w końcu nie tylko funkcjonalność, idealne dopasowanie do często nieidealnego pomieszczenia, ale także piękny i estetyczny wygląd.

 Z nami cały proces jest dla klienta bardzo prosty i nie angażuje jego cennego czasu w nadmiernym stopniu. Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli dołączą Państwo do naszego grona zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem mebli kuchennych, wystarczy podać nam wymiar pomieszczenia w którym będą znajdować się meble lub skontaktować się z nami w celu umówienia pomiaru.

Nasz pracownik ustali z Państwem szczegóły, a następnie przygotujemy projekt i wycenę mebli na wymiar. To nic nie kosztuje.

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych punktów, który chętnie udzielimy dalszych informacji, zrobimy wycenę lub umówimy się na pomiar:

Słupsk i okolice – Kinga: tel 517 791 794, slupsk@meblepitus.pl

Darłowo i okolice – Tomasz: tel 517 848 429, darlowo@meblepitus.pl

Sławno oraz inne miejscowości: tel 59 810 24 37, stolarnia@meble-slawno.pl

Zależy ci na czasie?  Meble na wymiar jesteśmy w stanie przygotować nawet w 10 dni roboczych. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć niektórych naszych realizacji: https://kuchniapodwymiar.com.pl/nasze-realizacje/

Meble na wymiar wykonujemy zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń. Natomiast jeśli najważniejsze jest obniżenie kosztu projektu, nasi doświadczeni projektanci chętnie przedstawią Państwu różne opcje cenowe.

Rozplanowanie mebli kuchennych w pomieszczeniu nie należy do prostych zadań. Jest wiele pułapek w jakie może wpaść niedoświadczony projektant. Konflikty poszczególnych szafek, kłopoty z dostosowaniem systemów otwierania do wybranych wymiarów korpusów, nieznajomość technologi poszczególnych producentów mechanizmów czy choćby brak ergonomii, skutkujący zmniejszeniem komfortu użytkowania mebli już od nowości. To tylko niektóre z problemów jakie czyhają na młodych adeptów chcących projektować meble na wymiar.

Dlatego właśnie jesteśmy zdania, że każdy z projektów powinien być nadzorowany bez doświadczonego pracownika. Nasi projektanci są szkoleni przez długi czas zarówno w samym projektowaniu ale także w montażu mebli a także poszczególnych etapach produkcji. To sprawia, że każdy z nich jest świetnym fachowcem w swojej profesji a powierzenie im zaprojektowania mebli kuchennych będzie jedną z najlepszych decyzji podczas budowy/remontu.

Wykwalifikowany personel jest podstawą naszej filozofii. Dbamy o naszych pracowników, którzy przechodzą systematyczne szkolenia. Każdy z nich ma za sobą setki zrealizowanych projektów. Nasza produkcja opiera się zarówno na doświadczeniu pracowników jak i na najnowocześniejszych maszynach. Nie powierzamy na zewnątrz żadnego etapu produkcji, od ciecia przez oklejanie obrzeży po nawiercanie i montaż. Wszystkie te etapy wykonujemy sami w naszym nowoczesnym zakładzie aby mieć stu procentową pewność, że wykonane przez nas meble spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.