Meble kuchenne

  • Home
  • /
  • Meble kuchenne

Głównym artykułem produkowanym przez naszą firmę są meble do kuchni. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem mebli kuchennych w naszej firmie wystarczy podać nam wymiar pomieszczenia w którym będą znajdować się meble lub umówić się na pomiar.

Nasz pracownik ustali z Państwem szczegóły, a następnie przygotujemy darmowy projekt i wycenę mebli na wymiar.

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych punktów, który chętnie udzielimy dalszych informacji, zrobimy wycenę lub umówimy się na pomiar:

  • Słupsk i okolice – Piotr: tel 517 791 794, slupsk@meblepitus.pl
  • Darłowo i okolice – Tomasz: tel 517 848 429, darlowo@meblepitus.pl
  • Sławno oraz inne miejscowości: tel 59 810 24 37, stolarnia@meble-slawno.pl

Zależy ci na czasie?  Meble na wymiar jesteśmy w stanie przygotować nawet w 10 dni roboczych. 

Rozplanowanie mebli kuchennych w pomieszczeniu nie należy do prostych zadań. Jest wiele pułapek w jakie może wpaść niedoświadczony projektant. Konflikty poszczególnych szafek, kłopoty z dostosowaniem systemów otwierania do wybranych wymiarów korpusów, nieznajomość technologi poszczególnych producentów mechanizmów czy choćby brak ergonomii, skutkujący zmniejszeniem komfortu użytkowania mebli już od nowości. To tylko niektóre z problemów jakie czyhają na młodych adeptów chcących projektować meble na wymiar.

Dlatego właśnie jesteśmy zdania, że każdy z projektów powinien być nadzorowany bez doświadczonego pracownika. Nasi projektanci są szkoleni przez długi czas zarówno w samym projektowaniu ale także w montażu mebli a także poszczególnych etapach produkcji. To sprawia, że każdy z nich jest świetnym fachowcem w swojej profesji a powierzenie im zaprojektowania mebli kuchennych będzie jedną z najlepszych decyzji podczas budowy/remontu.

Wykwalifikowany personel jest podstawą naszej filozofii. Dbamy o naszych pracowników, którzy przechodzą systematyczne szkolenia. Każdy z nich ma za sobą setki zrealizowanych projektów. Nasza produkcja opiera się zarówno na doświadczeniu pracowników jak i na najnowocześniejszych maszynach. Nie powierzamy na zewnątrz żadnego etapu produkcji, od ciecia przez oklejanie obrzeży po nawiercanie i montaż. Wszystkie te etapy wykonujemy sami w naszym nowoczesnym zakładzie aby mieć stu procentową pewność, że wykonane przez nas meble spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.