Kuchnia pod wymiar

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa od 1999 r. Od tamtego czasu z małego sklepu meblowego wyrośliśmy na największy salon meblowy w Powiecie Sławieńskim oraz wiodącego producenta mebli w regionie.

Najważniejszym wydarzeniem w działalności firmy stało się założenie własnej, nowoczesnej stolarni. Dzięki temu oprócz sprzedaży mebli renomowanych producentów, oferujemy także meble na wymiar. Obecnie firma ma kilka ekip montażowych, które realizują zamówienia na terenie całego pomorza środkowego. Zamówienia są przyjmowane głównie na naszych studiach mebli na wymiar w Sławnie oraz Darłowie.

Firma prowadzi także sprzedaż internetową własnych produktów.

Z każdym rokiem staramy się rozwijać nasza ofertę tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Głęboko wierzymy, że nasza pasja, którą wkładamy w pracę, zwróci się w postaci zadowolonych ze swoich nowych mebli klientów.

Do dyspozycji przekazujemy Państwu tysiące dostępnych materiałów i nieskończoną liczbę rozwiązań. Dodatkowo mogą Państwo w pełni skorzystać z doradztwa i wieloletniej wiedzy naszych projektantów. Nasz zespół chętnie zmaterializuje Państwa potrzeby względem nowych mebli. Jesteśmy dla Państwa stale dostępni.