Kuchnia pod wymiar

Meble kuchenne

Głównym artykułem produkowanym przez naszą firmę są meble do kuchni. Przez wiele lat naszej działalności udało nam się stworzyć tysiące wspaniałych kuchni na wymiar. Meble do kuchni wykonamy w każdym pomieszczeniu. Nasze ogromne doświadczenie w produkcji i montażu mebli kuchennych powoduje, że jesteśmy w stanie przezwyciężyć każdy napotkany problem i zagospodarować każde pomieszczenie. Najważniejszym z naszych celów jest ostateczne zadowolenie klienta.

Czy stworzenie mebli na wymiar jest trudne? Tak, jest to proces bardzo wymagający, w którym trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Ostatecznym celem ma być w końcu nie tylko funkcjonalność, idealne dopasowanie do często nieidealnego pomieszczenia, ale także piękny i estetyczny wygląd.

 Z nami cały proces jest dla klienta bardzo prosty i nie angażuje jego cennego czasu w nadmiernym stopniu. Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli dołączą Państwo do naszego grona zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem mebli kuchennych, wystarczy podać nam wymiar pomieszczenia w którym będą znajdować się meble lub skontaktować się z nami w celu umówienia pomiaru.

Nasz pracownik ustali z Państwem szczegóły, a następnie przygotujemy projekt i wycenę mebli na wymiar. To nic nie kosztuje.

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych punktów, który chętnie udzielimy dalszych informacji, zrobimy wycenę lub umówimy się na pomiar:

Kontakt: Słupsk, Sławno, Darłowo, Koszalin oraz inne miejscowości:

tel. +48 59 810 24 37,
tel.2. +48 517 848 429
e-mail: bok@meblepitus.pl

Zależy ci na czasie?  Meble na wymiar jesteśmy w stanie przygotować nawet w 10 dni roboczych. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć niektórych naszych realizacji: https://kuchniapodwymiar.com.pl/nasze-realizacje/

Meble na wymiar wykonujemy zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń. Natomiast jeśli najważniejsze jest obniżenie kosztu projektu, nasi doświadczeni projektanci chętnie przedstawią Państwu różne opcje cenowe.

Rozplanowanie mebli kuchennych w pomieszczeniu nie należy do prostych zadań. Jest wiele pułapek w jakie może wpaść niedoświadczony projektant. Konflikty poszczególnych szafek, kłopoty z dostosowaniem systemów otwierania do wybranych wymiarów korpusów, nieznajomość technologi poszczególnych producentów mechanizmów czy choćby brak ergonomii, skutkujący zmniejszeniem komfortu użytkowania mebli już od nowości. To tylko niektóre z problemów jakie czyhają na młodych adeptów chcących projektować meble na wymiar.

Dlatego właśnie jesteśmy zdania, że każdy z projektów powinien być nadzorowany bez doświadczonego pracownika. Nasi projektanci są szkoleni przez długi czas zarówno w samym projektowaniu ale także w montażu mebli a także poszczególnych etapach produkcji. To sprawia, że każdy z nich jest świetnym fachowcem w swojej profesji a powierzenie im zaprojektowania mebli kuchennych będzie jedną z najlepszych decyzji podczas budowy/remontu.

Wykwalifikowany personel jest podstawą naszej filozofii. Dbamy o naszych pracowników, którzy przechodzą systematyczne szkolenia. Każdy z nich ma za sobą setki zrealizowanych projektów. Nasza produkcja opiera się zarówno na doświadczeniu pracowników jak i na najnowocześniejszych maszynach. Nie powierzamy na zewnątrz żadnego etapu produkcji, od ciecia przez oklejanie obrzeży po nawiercanie i montaż. Wszystkie te etapy wykonujemy sami w naszym nowoczesnym zakładzie aby mieć stu procentową pewność, że wykonane przez nas meble spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.

Oferta mebli kuchennych
Oferta mebli kuchennych na wymiar